• Baner zamek w Tworkowie (1630px x 860px)
  • Koleje-dolnoslaskie
  • wiskitki - banknot
Zapraszamy do wspólnego poznawania niezwykłego świata Kolekcjonerów. Relacje z wydarzeń krajowych i zagranicznych, nowości w ofercie naszych sklepów internetowych, ciekawostki - nie tylko numizmatyczne, artykuły tematyczyne autorstwa znanych ekspertów i wiele, wiele innych.Zapraszamy również do współtworzenia blogosfery.
20 grudnia 2022

Kolekcja banknotów niemieckich

W połowie lipca w Domu Aukcyjnym Numioutlet rusza druga tematyczna aukcja sklepu. Tym razem w trzydniowej ofercie aukcyjnej pojawi się kolekcja 150 banknotów niemieckich z lat 1903-1989. Na aukcji znajdzie się przekrój dwudziestowiecznych niemieckich pieniędzy papierowych począwszy od Cesarstwa Niemieckiego, przez okres hiperinflacji, II wojny światowej po banknoty NRD i RFN.
21 listopada 2022

Rozważni i romantyczni

13 września odbyło się uroczyste otwarcie wystawy numizmatycznej jakiej Polska i świat jeszcze nie widział. Rzadko się bowiem zdarza, że kolekcje tak długo, bo 100 lat czekają na swoją prezentację szerszej publiczności.

 

Serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera - bądź na bieżąco z nowościami nie tylko ze świata numizmatyki. W cotygodniowych wydaniach między innymi zapowiedzi nowych emisji banknotów pamiątkowych 0 Euro Souvenir, związane z nimi wydarzenia i relacje, a także licytacje Domu Aukcyjnego Numioutlet.